| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 7535HS |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.55 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА | 6 |
| БРОЙ НИШКИ | 12 |
| ВИДЕО КАРТА | AMD RADEON 660M GRAPHICS |
| ЗАХРАНВАНЕ | 90 W |
| RAM ПАМЕТ | 8+8 GB |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | AIO 24ARR9 F0HR001KRI |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 |
| МОДЕЛ ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 7535HS |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.55 GHZ |
| БРОЙ ЯДРА: | 6 |
| БРОЙ НИШКИ: | 12 |
| ВИДЕО КАРТА: | AMD RADEON 660M GRAPHICS |
| ЗАХРАНВАНЕ: | 90 W |
| RAM ПАМЕТ: | 8+8 GB |
| ЧЕСТОТА НА RAM ПАМЕТ: | 4800 MHz |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD M.2 2280 |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 1: | 3X USB-A, 1X USB-C, LAN, AUX |
| ПОРТОВЕ НА ДЪННАTA ПЛАТКА 2: | 1XHDMI-IN 1.4, 1X HDMI-OUT 2.1 |
| ПОРТОВЕ НА КУТИЯТА: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | 23.8" IPS МАТ 1920x1080 100 Hz |
| КЛАВИАТУРА: | Да |
| МИШКА: | Да |
| BLUETOOTH: | Да |
| WLAN: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ОПТИЧНО УСТРОЙСТВО: | Не |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | CAMERA 5 MP |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 197530480720 |



















