| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | VERTIGO ESSENTIAL 80 |
| ОБЕМ: | 65 L |
| ВИСОЧИНА: | 109.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 49.0 см |
| ТИП: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | КЕРАМИЧЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.5 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1426 kW |
| СЕРПЕНТИНА: | Не |
| ЗАЩИТА: | ТЕРМО ЗАЩИТА |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410538413079 |












