| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 106.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 53.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | ES80V-FE1(EU) |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 106.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 53.0 см |
| ТИП: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | СТОМАНА И МОЛИБДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 2.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1274 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941467354456 |












