| ОБЕМ | 94 L |
| ВИСОЧИНА | 128.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 53.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | ES100V-TF7W |
| ОБЕМ: | 94 L |
| ВИСОЧИНА: | 128.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 53.0 см |
| ТИП: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | НИКЕЛИРАН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1093 |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941467349650 |


















