| NETCAPACITY | 94 L |
| HEIGHT | 128.50 см |
| DIAMETER SM | 53.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | HAIER |
| MODEL: | ES100V-TF7W |
| NETCAPACITY: | 94 L |
| HEIGHT: | 128.50 см |
| DIAMETER SM: | 53.0 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | NICKEL |
| THERMOREGULATOR: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1093 |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 6941467349650 |


















