| NETCAPACITY | 50 L |
| HEIGHT | 78.10 см |
| DIAMETER SM | 51.1 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | ARISTON |
| MODEL: | VLS PRO 50 EU |
| NETCAPACITY: | 50 L |
| HEIGHT: | 78.10 см |
| DIAMETER SM: | 51.1 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | TITANIUM |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1284 kWh |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5411692100070 |















