| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 104.00 см |
| DIAMETER SM | 39.5 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | TEDAN |
| MODEL: | CLASSIC INOX 80 |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 104.00 см |
| DIAMETER SM: | 39.5 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | RUSTPROOF |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| PROTECTION: | IP: X4 |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 8600034910225 |
















