| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 104.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 39.5 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | TEDAN |
| МОДЕЛ: | CLASSIC INOX 80 |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 104.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 39.5 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | НЕРЪЖДАЕМ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | C |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ЗАЩИТА: | IP: X4 |
| ГАРАНЦИЯ: | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 8600034910225 |
















