| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 130.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 49.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | VERTIGO ESSENTIAL SMART 100 |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 130.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 49.0 см |
| ТИП: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | КЕРАМИЧЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.5 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1316 kWh |
| ЗАЩИТА: | IP 24 |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410538514448 |




























