| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 130.00 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | VERTIGO ESSENTIAL SMART 100 |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 130.00 см |
| DIAMETER SM: | 49.0 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1316 kWh |
| PROTECTION: | IP 24 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3410538514448 |




























