| NETCAPACITY | 64 L |
| HEIGHT | 78.70 см |
| DIAMETER SM | 56.9 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR4501T 80 DERB |
| NETCAPACITY: | 64 L |
| HEIGHT: | 78.70 см |
| DIAMETER SM: | 56.9 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | GLASS-CERAMIC |
| HEATER TYPE: | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1304 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4062321875961 |

















