| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 101.80 см |
| DIAMETER SM | 39.5 см |
| NOMINAL POWER KW | 2.1 KW |
| Brand | TEDAN |
| MODEL: | CERAMIC INOX 80 |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 101.80 см |
| DIAMETER SM: | 39.5 см |
| TANK TYPE: | RUSTPROOF |
| HEATER TYPE: | DRY CERAMIC |
| NOMINAL POWER KW: | 2.1 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1429 kWh |
| WARRANTY: | 144 MONTHS |
| EAN | 8600034910676 |
















