| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 107.10 см |
| DIAMETER SM | 51.1 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.5 KW |
| Brand | ARISTON |
| MODEL: | VLS PRO WIFI 80 EU |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 107.10 см |
| DIAMETER SM: | 51.1 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | TITANIUM |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 1.5 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1284 kWh |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 5411692150099 |















