| NETCAPACITY | 120 L |
| HEIGHT | 110.50 см |
| DIAMETER SM | 45.4 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | TEDAN |
| MODEL: | HYDRA PRO INOX 120 NEW |
| NETCAPACITY: | 120 L |
| HEIGHT: | 110.50 см |
| DIAMETER SM: | 45.4 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | RUSTPROOF |
| HEATER TYPE: | NICKEL |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 2772 kWh |
| PROTECTION: | МАГНЕЗИЕВ АНОД |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 8600034905986 |
















