| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 122.80 см |
| DIAMETER SM | 27.9 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.3 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | DU100W-W |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 122.80 см |
| DIAMETER SM: | 27.9 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| THERMOREGULATOR: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.3 KW |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1311 kWh |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035719529 |










