| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 122.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 27.9 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.3 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | DU100W-W |
| ОБЕМ: | 80 L |
| ВИСОЧИНА: | 122.80 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 27.9 см |
| ТИП: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.3 KW |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1311 kWh |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035719529 |










