| ОБЕМ | 65 L |
| ВИСОЧИНА | 103.30 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 51.1 см |
| ТИП | ДВУПОЗИЦИОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.3 KW |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | DU080FW-B |
| ОБЕМ: | 65 L |
| ВИСОЧИНА: | 103.30 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 51.1 см |
| ТИП: | ДВУПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.3 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035775716 |























