| NETCAPACITY | 93 L |
| HEIGHT | 108.70 см |
| DIAMETER SM | 31.7 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR4501T 120 DERB |
| NETCAPACITY: | 93 L |
| HEIGHT: | 108.70 см |
| DIAMETER SM: | 31.7 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1306 |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4062321890766 |


























