| NETCAPACITY | 65 L |
| HEIGHT | 109.00 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.3 KW |
| Brand | ATLANTIC |
| MODEL: | VERTIGO STEATITE WI-FI 80L SIL |
| NETCAPACITY: | 65 L |
| HEIGHT: | 109.00 см |
| DIAMETER SM: | 49.0 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| TANK TYPE: | GLAZED |
| HEATER TYPE: | CERAMIC |
| THERMOREGULATOR: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.3 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1315 kWh |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3410538413215 |



























