TEDAN SIRIUS INOX 80 литра е с водосъдържател, изработен от неръждаема стомана по технология, която гарантира максимално качество и издръжливост, благодарение на използването на специални материали и усъвършенствани технологични постижения, като „плазмено“ заваряване.
Класическото управление на бойлера е заменено с дигитално управление със сензорни бутони и Wi-Fi отдалечен контрол. С 2.4" цветен IPS дисплей, гланцов лицев панел и сензорни бутони TEDAN SIRIUS се отличава с модерната си визия. Контролерът се управлява от най-новите самообучаващи се алгоритми за автоматично спестяване на разходите за електроенергия, изпълняващи и препоръките за Ecodesign на регламент EN814/2013. При изпитание в лабораторни условия на реални бойлери по тази методика, беше постигнато намаляване на консумацията на електроенергия с повече от 25%.
- Предлага се в черен цвят
- Прецизен електронен терморегулатор с 2.4" цветен IPS дисплей, гланцов лицев панел и светещи сензорни бутони
- Възможност за директно безжично (Wi-Fi) управление и дистанционен мониторинг през безплатна апликация Naturela Smart Home (NSH)
- Управление чрез модерни и асоциативни екранни менюта.
- Извеждане на много полезна информация върху дисплея, съдържаща: час и дата, измерена и настроена температура, спестена електроенергия, работата на нагревателя, предстоящи включвания или изключвания, регистрирани грешки и др.
- Извеждане на графики по часове с използваната електроенергия и средната температура на водата
- Отчитане на консумираната електроенергия по две тарифи.
- Наличие на 7-седмични таймера, работещи в два режима с промяна на настроената температура в избрания интервал или с включване/изключване на нагряването
- Налични, няколко режими на работа: „Нагряване“, Режим „Smart Control“("Нощна тарифа".), "Самообучение", "Таймери", „Отложен старт”, "Антилегионела"
- Режим "Самообучение", който се адаптира към ритъма ви на живот за минимизиране на разходите ви за вода и ток
- Уредът притежава нов мощен алгоритъм за автоматично спестяване на електроенергия при работа в режим "Smart control"
- Сигнализиране при недостиг на топла вода
- Водосъдържател от висококачествена въглеродна стомана с марка ЕN1.4401 с дебелина от 1,2 мм до 1,8 мм, изпитан на 12 Bar налягане.
- Неръждаемата стомана, която влагаме в бойлерите TEDAN е от доказани производители и с най-високо качество.
- Трикомпонентен магнезиев анод с до 50% по-дълъг живот и с възможност за демонтаж и последваща подмяна.
- Екологично чиста термоизолация от безфреонов пенополиуретан с висока плътност и дебелина от 25 до 49 мм (произведенa от Bayer - Германия).
- Клас на защита на водонагревателя IP 24 – изцяло съобразен с всички Европейски стандарти и директиви за безопасност
- Диаметър на тръбите (ВИК) 1/2”.
- Разстояние между дупките на планката за закачване (mm): 140-340
- Размери: В 82.5 / Ø 45.4
- Тегло (бруто): 20,5кг
| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 82.50 см |
| DIAMETER SM | 45.4 см |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | TEDAN |
| MODEL: | SIRIUS INOX WIFI 80 |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 82.50 см |
| DIAMETER SM: | 45.4 см |
| TANK TYPE: | RUSTPROOF |
| HEATER TYPE: | NICKEL |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1429 kWh |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 8600034908321 |
















