| NETCAPACITY | 47 L |
| HEIGHT | 87.50 см |
| DIAMETER SM | 27.8 см |
| TYPE | MULTIPOSITION |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | TR5501iT 50 EBP |
| NETCAPACITY: | 47 L |
| HEIGHT: | 87.50 см |
| DIAMETER SM: | 27.8 см |
| TYPE: | MULTIPOSITION |
| TANK TYPE: | THERMO-CERAMIC COATING |
| HEATER TYPE: | THERMO-CERAMIC COATED INOX |
| THERMOREGULATOR: | ELECTRICAL |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANODE TESTER: | Yes |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1293 kWh |
| WI-FI CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 4062321875985 |


























