| NETCAPACITY | 100 L |
| HEIGHT | 86.50 см |
| DIAMETER SM | 45.4 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 2.0 KW |
| Brand | TEDAN |
| MODEL: | HIDRA PRO INOX 100 |
| NETCAPACITY: | 100 L |
| HEIGHT: | 86.50 см |
| DIAMETER SM: | 45.4 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | RUSTPROOF |
| HEATER TYPE: | NICKEL |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| NOMINAL POWER KW: | 2.0 KW |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 2765 kWh |
| PROTECTION: | МАГНЕЗИЕВ АНОД |
| WARRANTY: | 144 MONTHS |
| EAN | 8600034902183 |
















