| NETCAPACITY | 80 L |
| HEIGHT | 112.50 см |
| DIAMETER SM | 38.7 см |
| TYPE | ВЕРТИКАЛЕН |
| NOMINAL POWER KW | 3.0 KW |
| Brand | ELDOM |
| MODEL: | WV08039I |
| NETCAPACITY: | 80 L |
| HEIGHT: | 112.50 см |
| DIAMETER SM: | 38.7 см |
| TYPE: | ВЕРТИКАЛЕН |
| TANK TYPE: | RUSTPROOF |
| THERMOREGULATOR: | МЕХАНИЧЕН |
| NOMINAL POWER KW: | 3.0 KW |
| ENERGY CLASS: | C |
| ANNUAL ENERGY CONSUMPTION: | 1375 |
| PROTECTION: | Yes |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800035711202 |



























