| NETCAPACITY | 65 L |
| HEIGHT | 105.40 см |
| DIAMETER SM | 49.0 см |
| TYPE | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| NOMINAL POWER KW | 1.2 KW |
| Brand | TESY |
| MODEL: | GCR 80 27 12 E32 EC |
| NETCAPACITY: | 65 L |
| HEIGHT: | 105.40 см |
| DIAMETER SM: | 49.0 см |
| TYPE: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| HEATER TYPE: | COPPER |
| NOMINAL POWER KW: | 1.2 KW |
| ENERGY CLASS: | B |
| ELECTRICAL POWER TYPE: | MONOPHASIC |
| HEAT EXCHANGER: | No |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3800879130252 |

















