| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 56.90 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 45.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TR4001T 50 |
| ОБЕМ: | 50 L |
| ВИСОЧИНА: | 56.90 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 45.0 см |
| ТИП: | ВЕРТИКАЛЕН |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | B |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1308 kWh |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4069143110713 |














