| ОБЕМ | 47 L |
| ВИСОЧИНА | 87.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 27.8 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | TR4501T 50 DERB |
| ОБЕМ: | 47 L |
| ВИСОЧИНА: | 87.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 27.8 см |
| ТИП: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | КЕРАМИЧЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | ЕЛЕКТРОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 3.0 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| АНОДЕН ТЕСТЕР: | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1293 kWh |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4062321875947 |


























