| ОБЕМ | 100 L |
| ВИСОЧИНА | 125.60 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 51.1 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 1.5 KW |
| Марка | ARISTON |
| МОДЕЛ: | VLS PRO WIFI 100 EU |
| ОБЕМ: | 100 L |
| ВИСОЧИНА: | 125.60 см |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 51.1 см |
| ТИП: | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ: | ТИТАНИЕВ |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ: | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW: | 1.5 KW |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ: | МОНОФАЗНО |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ: | 1296 kWh |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 5411692150112 |















