| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 17.00 m² |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | DRY 1000 10 L |
| ТИП: | ОБЕЗВЛАЖНИТЕЛ |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 17.00 m² |
| НИВО НА ШУМ: | 34.00 dB(A) |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 2.50 L |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РЕЖИМ СЪН: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 47.60 см |
| ШИРИНА: | 31.40 см |
| ТЕГЛО: | 10.50 kg |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4069143047750 |









