| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД | 15.00 kg |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-40015 |
| ТИП: | ЛЕДОГЕНЕРАТОР |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ НА ВОДЕН РЕЗЕРВОАР: | 2.80 L |
| ДНЕВНО КОЛИЧЕСТВО ЛЕД: | 15.00 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.350 kg |
| EAN | 5202561595079 |















