| МОЩНОСТ W | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| Марка | IMOU |
| МОДЕЛ: | B5 E27 9W 806LM |
| ТИП: | СМАРТ КРУШКА |
| МОЩНОСТ W: | 9.0 W |
| ЦОКЪЛ: | E27 |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС: | F |
| ТИП СВЕТЛИНА: | RGB |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 2700-6500K |
| ГЛАСОВ КОНТРОЛ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6971927231676 |









