| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| Марка | TELLUR |
| МОДЕЛ: | 331381 12W BLACK |
| ТИП: | СМАРТ НАСТОЛНА ЛАМПА |
| МОЩНОСТ W: | 12.0 W |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 3000K-5000K |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5949120004091 |










| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| Марка | TELLUR |
| МОДЕЛ: | 331381 12W BLACK |
| ТИП: | СМАРТ НАСТОЛНА ЛАМПА |
| МОЩНОСТ W: | 12.0 W |
| ДИМИРУЕМА: | Да |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА: | 3000K-5000K |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5949120004091 |