| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА | 0.28 L |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | BONFIRE |
| МОЩНОСТ: | 5 |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 0.28 L |
| ИЗПАРИТЕЛНА ТЕХНОЛОГИЯ: | СТУДЕНА ПАРА |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| АРОМА ФУНКЦИЯ: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА: | Не |
| АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ: | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.0 м |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 20.30 см |
| ШИРИНА: | 15.20 см |
| ДЪЛЖИНА: | 15.20 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202098679 |





