| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 56.00 m² |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА | 4.50 L |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HU5710/00 |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 56.00 m² |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 4.50 L |
| НИВО НА ШУМ: | 34.00 dB(A) |
| АРОМА ФУНКЦИЯ: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ: | Да |
| РЕЖИМ СЪН: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.5 м |
| ШИРИНА: | 233.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 230.00 см |
| ТЕГЛО: | 2.10 kg |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389058844 |












