| EFFECTIVE AREA TO | 56.00 m² |
| CAPACITY OF CONTAINER | 4.50 L |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HU5710/00 |
| EFFECTIVE AREA TO: | 56.00 m² |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 4.50 L |
| NOISE LEVEL: | 34.00 dB(A) |
| AROMA FUNCTION: | Yes |
| AUTOMATIC MODE: | Yes |
| SLEEP MODE: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.5 м |
| WIDTH: | 233.00 см |
| LENGTH: | 230.00 см |
| WEIGHT: | 2.10 kg |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389058844 |












