| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО | 40.00 m² |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА | 5.00 L |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ВЛАЖНОСТТА | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| Марка | TWE |
| МОДЕЛ: | 3В1 H-8PA |
| МОЩНОСТ: | 27 |
| ЕФЕКТИВНА ПЛОЩ ДО: | 40.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 5.00 L |
| НИВО НА ШУМ: | 38.00 dB(A) |
| ИЗПАРИТЕЛНА ТЕХНОЛОГИЯ: | СТУДЕНА ПАРА |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| АРОМА ФУНКЦИЯ: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕЖИМ: | Да |
| РЕЖИМ СЪН: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| ЙОНИЗАЦИЯ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.5 м |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 37.00 см |
| ШИРИНА: | 27.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 15.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 1687988858862 |




