| МОЩНОСТ | 1200 W |
| НАКРАЙНИК | Да |
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ: | BXHBA1200E |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| НАКРАЙНИК: | Да |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Да |
| БЪРКАЛКА ЗА ЯЙЦА: | Да |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Не |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.620 kg |
| EAN | 8432406160149 |





