| МОЩНОСТ | 800 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MS61A4110 |
| ТИП: | ПЛАСТМАСОВИ |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 12 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.200 kg |
| EAN | 4242005171972 |








i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 800 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MS61A4110 |
| ТИП: | ПЛАСТМАСОВИ |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 12 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.200 kg |
| EAN | 4242005171972 |
