| МОЩНОСТ | 800 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | HBC804QW |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 3838782393082 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 800 W |
| НАКРАЙНИК | МЕТАЛЕН |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | HBC804QW |
| ТИП: | МЕТАЛНИ |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| НАКРАЙНИК: | МЕТАЛЕН |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| КУПА ЗА НАРЯЗВАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.600 kg |
| EAN | 3838782393082 |