| МОЩНОСТ | 400 W |
| НАКРАЙНИК | ПЛАСТМАСОВ |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MSM14100 |
| ТИП: | ПЛАСТМАСОВИ |
| МОЩНОСТ: | 400 W |
| НАКРАЙНИК: | ПЛАСТМАСОВ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.000 kg |
| EAN | 4242002917269 |








i
"" Днес

| МОЩНОСТ | 400 W |
| НАКРАЙНИК | ПЛАСТМАСОВ |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MSM14100 |
| ТИП: | ПЛАСТМАСОВИ |
| МОЩНОСТ: | 400 W |
| НАКРАЙНИК: | ПЛАСТМАСОВ |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| МЕРИТЕЛНА КУПА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.000 kg |
| EAN | 4242002917269 |
