| МОЩНОСТ | 1500 W |
| ПРЕДПАЗИТЕЛ ПРОТИВ ПРЪСКАНЕ | Да |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5750 |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | ТИТАН |
| ПРЕДПАЗИТЕЛ ПРОТИВ ПРЪСКАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.650 kg |
| EAN | 5202561540581 |



i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 1500 W |
| ПРЕДПАЗИТЕЛ ПРОТИВ ПРЪСКАНЕ | Да |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5750 |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | ТИТАН |
| ПРЕДПАЗИТЕЛ ПРОТИВ ПРЪСКАНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.650 kg |
| EAN | 5202561540581 |