| POWER | 1500 W |
| ANTI SPLASH GUARD | Yes |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-5750 |
| POWER: | 1500 W |
| BLADE MATERIAL: | TITANIUM |
| ANTI SPLASH GUARD: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.650 kg |
| EAN | 5202561540581 |



i
"" Today
| POWER | 1500 W |
| ANTI SPLASH GUARD | Yes |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-5750 |
| POWER: | 1500 W |
| BLADE MATERIAL: | TITANIUM |
| ANTI SPLASH GUARD: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.650 kg |
| EAN | 5202561540581 |