| POWER | 1000 W |
| SHAFT | METAL |
| Brand | BRAUN |
| MODEL: | MQ5252BKBL |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 1000 W |
| SHAFT: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 21 |
| ICE CRUSHING BLADES: | Yes |
| EGG BEATER: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.726 kg |
| EAN | 8021098774699 |








i
"" Today
| POWER | 1000 W |
| SHAFT | METAL |
| Brand | BRAUN |
| MODEL: | MQ5252BKBL |
| TYPE: | METAL |
| POWER: | 1000 W |
| SHAFT: | METAL |
| SPEED LEVELS: | 21 |
| ICE CRUSHING BLADES: | Yes |
| EGG BEATER: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.726 kg |
| EAN | 8021098774699 |