| ВИД | Горно зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 7.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1200 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 61.0 см |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | MF100T70B/W-HR |
| ВИД: | Горно зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 7.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1200 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 44 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 45 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 78.0 dB |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 15 мин |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 88.00 см |
| ШИРИНА: | 40.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 61.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6945878343689 |








