| ВИД | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 7.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 49.0 см |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | LSR6E47DE |
| ВИД: | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 7.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 52 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 45 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 75.0 dB |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ФУНКЦИЯ ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 20 мин |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПРОГРАМА ЗА ЯКЕТА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 84.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 49.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394052632 |


























