| ВИД | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1200 об/min |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.0 см |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | WAN2406NBY |
| ВИД: | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1200 об/min |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 47 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 44 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 71.0 dB |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ФУНКЦИЯ ЛЕСНО ГЛАДЕНЕ: | Да |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4242005538713 |




























