| ВИД | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ. | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP | Не |
| ДЪЛБОЧИНА | 59.0 см |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HW80-B14387U1-S |
| ВИД: | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 8.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| ИНВ.МОТОР С ДИРЕКТНО ЗАДВИЖ.: | Да |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 26 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 40 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 67.0 dB |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ С AQUASTOP: | Не |
| ЗАЩИТА ОТ ПРЕЛИВАНЕ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| КРАТКА ПРОГРАМА: | 15 мин |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПРОГ./ПРЕМАХ. НА УПОРИТИ ПЕТНА: | Да |
| ПРОГ./ПОЧИСТВАНЕ НА БАРАБАНА: | Да |
| ЦВЯТ: | ENG_WHITE |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 59.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6921081515488 |



























