| ВИД | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 9.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 64.0 см |
| Марка | MIELE |
| МОДЕЛ: | WWG660WCS |
| ВИД: | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 9.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1400 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 49 kWh |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 48 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 68.0 dB |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОТЛОЖЕН СТАРТ: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 64.0 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4002516647614 |




















