| ВИД | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ | 6.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1200 об/min |
| ДЪЛБОЧИНА | 42.9 см |
| Марка | SANG |
| МОДЕЛ: | WS6120AW |
| ВИД: | Фронтално зареждане |
| КАПАЦИТЕТ: | 6.0 kg |
| ОБОРОТИ: | 1200 об/min |
| СР.ПРЕТ. КОНСУМ.НА ВОДА/ЦИКЪЛ: | 43 L |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 62.0 dB |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | C |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 59.8 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 42.9 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |












