| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ | 11.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ | 18.0 kg |
| ОБОРОТИ | 1000 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР | Да |
| ПРОГРАМА С ПАРА | Да |
| ДЪЛБОЧИНА | 87.5 см |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | WD18DB8995BZT2 |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ СУШЕНЕ: | 11.0 kg |
| МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ ПРАНЕ: | 18.0 kg |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФ/ЦИКЪЛ ПР+СУШ.: | A |
| КЛАС НА ЕНЕРГ.ЕФЕКТ. / ЦИКЪЛ П: | A |
| КЛАС НА ЕФЕКТИВНОСТ НА ЦЕНТРУФ: | B |
| ОБОРОТИ: | 1000 об/min |
| ИНВЕРТОРЕН МОТОР: | Да |
| ИЗСУШАВАНЕ ЧРЕЗ ТЕРМОПОМПА: | Да |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ЕЛ.ЕН./Ц-Л ПР+СУШ: | 229 kWh |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ЕЛ.ЕН./Ц-Л ПРАНЕ: | 43 kWh |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПР+СУШ: | 98 L |
| СР.ПРЕТ.КОНС.ВОДА/Ц-Л ПРАНЕ: | 68 L |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПР+СУШ: | 8:43 |
| ВРЕМЕТРАЕНЕ ЦИКЪЛ ПРАНЕ: | 4 |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 72.0 dB |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ПРОГ./ПОЧИСТВАНЕ НА БАРАБАНА: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ВИСОЧИНА: | 111.00 см |
| ШИРИНА: | 68.6 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 87.5 см |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095797571 |
















