| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-680 |
| СИЛА НА УДАРА | 1.20 J |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 17 мм |
| КУФАР | Не |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ: | DHR171Z |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 0-680 |
| СИЛА НА УДАРА: | 1.20 J |
| УДАРИ В МИНУТА: | 4800 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ: | Не |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО: | 13 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ: | 10 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН: | 17 мм |
| КУФАР: | Не |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | MAKITA LXT |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 2.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА: | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381848503 |






